Çağrı Merkezi: 0850 259 7278

Hakkımızda

Türkiye'nin En Büyük Butiklerinden biri olan papuclarim.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Papuclarim.com her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 240 binden fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz. 

Mutlu Müşteri Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden papuclarim.com, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. papuclarim.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur. 

Kalite Garantisi papuclarim.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir. 

Güvenli Alışveriş papuclarim.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. papuclarim.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir. 

papuclarim.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek  ve daha bir çok avantaj sizleri bekliyor.